1398 جمعه 9 اسفند

معرفی کتاب

نام کتاب: مجموعه 6 جلدي عاشقانه‌ها نویسنده: ,

خلاصه

نیاز بشر به برقراری ارتباطی صمیمی با معبود، نیازی دائمی و همیشگی است. اين نياز به ويژه در بشر امروز كه در امواج ویران‌گر فقدان معنویت گرفتار شده و برای رهایی از این ویرانگی به هر ریسمانی چنگ می‌زند، ضروري‌تر مي‌نمايد. دعا و نيايش، در واقع، بهترین راه پاسخ دادن به اين نياز و ناب‌ترین نوع ارتباط عاشقانه با خداوندگار هستی است که روح انسان‌ را صفا می‌دهد و جانش را جلا مي‌بخشد.

بسيار پيش مي‌آيد كه انسان در بيان حرف‌هايش با خالق مهربان، کلمه و جمله کم مي‌آورد و گاهي اصلا نمي‌داند چه بگويد و چگونه راز ونيازهاي عاشقانه‌اش را ادا کند. اما با خواندن دعاهايي که از امامان معصوم نقل شده است، در مي‌يابد که اين همان درد دل‌هاي او بوده است که معصومان عليهم السلام به خوبي بيان كرده‌ و به انسان آموزش داده‌اند.

1392/10/03

مجموعه عارفانه‌ها نوشته سید محمدرضا واحدی برای بار سوم راهی چاپخانه شد

این مجموعه حاوی ترجمه روان و جوان‌پسند پنج خطبه غدیر، فدک، قاصعه، آخرین خطبه رسول اکرم و خطبه همام است که با طراحی زیبا توسط انتشارات تارونه تهیه شده و در بسته‌بندی‌ مناسب و شکیل با قیمت 18500 تومان ارائه شده است.

یکی از خطبه‌های مهم و تاثیر گذاري که کمتر درباره آن گفتگو شده، آخرین خطبه پیامبر اکرم (ص) است که با توجه به پایان ماه صفر و سالروز رحلت آن حضرت، علاقه‌مندان می‌توانند از این مجموعه استفاده کنند.

علاوه بر محتوای کار، بسته‌بندی شکیل و قطع و فرم این مجموعه به گونه‌ای است که سازمان‌ها  می‌توانند به عنوان یک هديه فرهنگی در همایش‌ها و بسته‌های اهدایی از آن بهره ببرند و گوشه‌ای از فرهنگ غنی اسلام را ترویج نمایند.

دسته: چاپ كتاب