1399 پنجشنبه 6 آذر

معرفی کتاب

نام کتاب: خطبه همام - عارفانه ها 5 نویسنده: ,

خلاصه

اين خطبه يكي از جامع ترين خطبه‌ها در حوزه‌ي اخلاق و تقوي به شمار مي‌رود كه در آن صد و ده صفت از صفات برجسته‌ي پرهيزكاران ذكر شده است.

جهت خريد اين كتاب، بايد مجموعه عارفانه ها را خريداري نماييد.

1392/02/06

رونمایی از «آقای سلیمان! می‌شود من بخوابم؟» در آستانه نمایشگاه کتاب تهران

رمان «آقای سلیمان! می‌شود من بخوابم؟» نوشته سید محمدرضا واحدی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری، رضا امیرخانی و جواد محقق برگزار می‌شود. برابر اطلاع در صورت مساعد بودن حال سیدمهدی شجاعی، او نیز در این مراسم شرکت خواهد کرد.

سید محمدرضا واحدی، شاعر و نویسنده معاصر دارای تالیفات متعددی در حوزه‌های مختلف است، اما اين رمان نخستین اثر داستانی او به شمار می‌رود. پیشتر از وی كتاب‌هايي چون لب‌گزه، حاملان نور، بانوي ناشناخته، مجموعه عاشقانه‌ها، مجموعه عارفانه‌ها، روش‌شناسي صهيونيزم، سيره سياسي امام علي(ع)، و آثاری در زمینه فقه و حقوق و بالاخره دو مجموعه شعر به نام‌هاي چقدر فاصله و ادامه دلواپسي منتشر شده است. مجموعه ادامه دلواپسي به عنوان اثر برگزيده هشتمين جشنواره قلم زرين شناخته شده است.

رمان «آقای سلیمان می‌شود من بخوابم» را نشر تارونه در 248 صفحه و قیمت 9 هزارتومان منتشر کرده است.

 

گفتنی است مراسم رونمایی رمان فوق، به همت محمدرضا زائری و با میزبانی فرهنگسرای اندیشه روز دوشنبه 9  اردیبهشت ساعت 16 در سالن اجتماعات این فرهنگسرا واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، روبروی باشگاه پیام، بوستان شهید منفرد نیاکی (اندیشه) برگزار می‌گردد.

دسته: خبري