1399 پنجشنبه 6 آذر

معرفی کتاب

نام کتاب: مجموعه 6 جلدي عاشقانه‌ها نویسنده: ,

خلاصه

نیاز بشر به برقراری ارتباطی صمیمی با معبود، نیازی دائمی و همیشگی است. اين نياز به ويژه در بشر امروز كه در امواج ویران‌گر فقدان معنویت گرفتار شده و برای رهایی از این ویرانگی به هر ریسمانی چنگ می‌زند، ضروري‌تر مي‌نمايد. دعا و نيايش، در واقع، بهترین راه پاسخ دادن به اين نياز و ناب‌ترین نوع ارتباط عاشقانه با خداوندگار هستی است که روح انسان‌ را صفا می‌دهد و جانش را جلا مي‌بخشد.

بسيار پيش مي‌آيد كه انسان در بيان حرف‌هايش با خالق مهربان، کلمه و جمله کم مي‌آورد و گاهي اصلا نمي‌داند چه بگويد و چگونه راز ونيازهاي عاشقانه‌اش را ادا کند. اما با خواندن دعاهايي که از امامان معصوم نقل شده است، در مي‌يابد که اين همان درد دل‌هاي او بوده است که معصومان عليهم السلام به خوبي بيان كرده‌ و به انسان آموزش داده‌اند.

1391/06/17

پايان تاليف «آقای سلیمان! می‌شود من بخوابم»

نخستین رمان حجت‌الاسلام محمد رضا واحدی با عنوان «آقای سلیمان می‌شود من بخوابم» منتشر می‌شود.

حجت‌الاسلام محمدرضا واحدی، نویسنده و شاعر از پایان تالیف نخستین رمان خود با عنوان «آقای سلیمان می‌شود من بخوابم» خبر داد و گفت: این داستان در واقع تلاشی در حوزه داستان‌های معناگراست و هرچند از فرم و شکل روایت در آن غافل نشده‌ام، اما سعی من این بود تا از غلبه محض آن بر محتوی پرهیز کنم، زیرا معتقدم که رمان تنها با تکنیک‌های فرمی و روایی ایجاد نمی‌شود و بن‌مایه اصلی آن باید مفهومی و تفکر برانگیز باشد.

انتشارات تارونه چاپ اين رمان را به عهده دارد.


دسته: چاپ كتاب